W dziale

O Nas

dowiesz się co nami kieruje

Co robimy i dlaczego?

Agencja reklamowa powstała z chęci pomagania przedsiębiorcom. Chcemy się wyróżnić widząc aktualny stan rzeczy w innych agencjach reklamowych, które w ostatnim czasie zamiast doradzać klientom i budować z nimi ich biznes, dostarczają produkt niezależnie od tego, czy to pomoże komuś w prowadzeniu firmy i zwiększeniu jego sprzedaży.
Z racji tego, że jesteśmy firmą usługowo-produkcyjną znamy problemy i zmagania firm w tych dwóch obszarach. Wiemy jakie mają bolączki, bo sami rozwiązujemy niejednokrotnie różne problemy związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Jesteśmy praktykami i współpracujemy głównie z firmami, przez co cała otoczka sprzedaży B2B jest nam znana. Poznaliśmy także problemy sprzedaży B2C i wiemy doskonale, że te dwa obszary sprzedaży i marketingu różnią się od siebie znacznie, mimo tego, że można używać tych samym narzędzi reklamowych.

Dlatego oprócz dostarczania produktu, ważną sferą dla nas jest doradzanie. Chcemy, abyś miał pewność, że pieniądzę oraz Twój czas były zainwestowane właściwie.

„Prawda jest taka, że ludzie mają pewną wspaniałą cechę. Zmieniają się.”

Stephenie Meyer